BT Gallery - шаблон joomla Продвижение
شرکت بازرگانی شیمیایی پایا تِک

شرکت پایا تِک

درباره ما

شرکت بازرگانی پایا تک در سال 1390 فعالیت خود را در زمینه واردات و فروش مواد اولیه و محصولات شیمیایی و بهداشتی و آرایشی را آغاز نمود .

هدف اصلی شرکت بازرگانی پایا تک حرکت فزاینده در جهت رسیدن به موقعیت اعتباری و اقتصادی یک شرکت موفق تجاری بین المللی می باشد، لذا به منظور تحقق این هدف همواره سعی این مجموعه بر این بوده است که با ارائه خدماتی در سطح شرکت های معتبر تجارت جهانی به همراه مشتریان خود به دورترین افق های موفقیت برسد.

شرکت بازرگانی پایا تک در زمینه واردات محصولات ومواد شیمیایی و بهداشتی و آرایشی یکی از بزرگترین و قدرتمندترین شرکت های بازرگانی در ایران به شمار می رود. این مجموعه به عنوان نماینده فعال کمپانی های اروپایی و آسیایی و با دارا بودن کادری مجرب و متخصص ایرانی قادر به تامین محصولات ومواد اولیه مورد نیاز کلیه صنایع شیمیایی و بهداشتی و آرایشی از بازراهای بین المللی می باشد.

واحد بازرگاني شيميائي پایا تک با برخورداری از نمایندگی های معتبر و تولیدکنندگان مواد اولیه و محصولات صنایع شیمیایی و بهداشتی و آرایشی از سراسر جهان و داخل کشور، آماده تامین و عرضه محصولات ومواد اولیه صنایع  شیمیایی و بهداشتی وآرایشی می باشد .